۲۲ فروردین, ۱۳۹۹
كرونا؛ چهار شغل از هر پنج شغل در جهان تحت تاثير قرار گرفته

کرونا؛ چهار شغل از هر پنج شغل در جهان تحت تاثیر قرار گرفته

در پی شیوع ویروس کرونا ٨١درصد از نیروی کار ٣.٣ میلیاردی جهان با تعطیلی کامل یا نیمه تعطیلی محل کارشان مواجه شده اند. اعمال محدودیت‌ها بر زندگی روزانه به بسته شدن بسیاری از شرکت‌ها و بیکاری دائم یا موقت کارکنان منجر شده است.
۲ بهمن, ۱۳۹۷

گوگل مجدداً محیای حضور پررنگ در CES می‌شود

پس از سالها دوری از بزرگترین نمایشگاه تکنولوژی دنیا، گوگل بالاخره وارد CES شده بود. شرکت در حال آماده سازی برای حضور پررنگ‌تر در نمایشگاه امسال است که هفته آینده آغاز می‌شود.
۱۲ دی, ۱۳۹۷
با مهندسی احساسات مشتریان را عاشق خود کنید

با مهندسی احساسات، مشتریان را عاشق خود کنید

مهندسی احساسات، مثل هر پروژه مهندسی دیگری نیازمند یک طرح است اما ایده‌های ساده فراوانی هستند که می‌توانند مشتریان شما را به یک ارتش وفادار از طرفداران برند تبدیل کنند.
۳ دی, ۱۳۹۷
رنگ سال 2019

رنگ سال ۲۰۱۹ چیست؟

پنتون به‌عنوان تعیین کننده غیر رسمی «رنگ سال» در سراسر دنیا شهرت دارد و بیشتر صنایع منتظر اعلان رسمی این کمپانی برای رنگ سال می‌مانند تا بر اساس آن محصولات جدید خود را طراحی، تولید و روانه بازار کنند.
۲ دی, ۱۳۹۷
چگونه در صف اول انقلاب کاری بایستیم

چگونه در صف اول انقلاب کاری بایستیم؟

تغییرات آینده کار، بیش از هر زمان دیگری به ما نزدیک است. تکنولوژی، عمر طولانی و انتظارات فردی، زندگی مرسوم کاری را به چالش می‌کشند. انقلاب کار پیش چشم ما در حال رخ دادن است.
۲۹ آذر, ۱۳۹۷
تجارت کربنی بین کشورها (پیمان پاریس 2015)

تجارت کربنی بین کشورها

هدف پیمان پاریس که در سال ۲۰۱۵ به امضای کشورهای جهان رسید، محدود کردن افزایش دمای کره زمین به کمتر از ۲ درجه سانتیگراد است. 
۲۸ آذر, ۱۳۹۷
ضرورت خلاقیت در موفقیت کسب‌وکار

چگونه خلاقیت به موفقیت کسب‌وکار شما کمک می‌کند؟

طبق تحقیقات مشاوران ادوبی و فراستر ۸۲ درصد از شرکت‌ها بر این باورند که رابطه بسیار مهمی بین خلاقیت و نتایج کسب‌و‌کار وجود دارد.
۱۱ آذر, ۱۳۹۷
سردرگمی‌های مدیران تازه‌کار

سردرگمی‌های مدیران تازه‌کار

تداوم یافتن سردرگمی‌های مدیران تازه‌کار در بلندمدت می‌تواند به بهای عملکرد ضعیف و تصمیم‌گیری‌های مخربی تمام شود که موجب برکناری مدیر تازه‌کار خواهد شد
۲۸ آبان, ۱۳۹۷
آینده کسب‌وکار یعنی پلت‌فرم‌ها و اکوسیستم‌ها

آینده کسب‌وکار یعنی پلت‌فرم‌ها و اکوسیستم‌ها

اکوسیستم‌ها و پلت‌فرم‌ها دو محور مهم در تحول دیجیتال هستند. با یک اکوسیستم کلان، دسته‌بندی شما از بخش‌ها و صنایع فراتر از چیزی که امروز می‌شناسیم می‌رود.
۱۹ آبان, ۱۳۹۷
بزوس مدیرعامل آمازون می‌گوید که ترامپ باید از موشکافی رسانه‌ها خوشحال باشد

بزوس مدیرعامل آمازون می‌گوید که ترامپ باید از موشکافی رسانه‌ها خوشحال باشد

جف بزوس، مدیر اجرایی آمازون روز پنجشنبه گفت رئیس‌جمهور ترامپ در حمله به رسانه‌ها اشتباه می‌کند. بزوس مالک خصوصی واشنگتن‌پست است.
Secured By miniOrange